Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Dobierz wibrator do swoich potrzeb, czyli szybki przegląd modeli wibratorów

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, czy potrzebuje wibratora. Bo przecież jest mężczyzna, on ma penisa, z prawdziwego zdarzenia, nie trzeba przecież bawić się jeszcze sztucznym. Wibrator jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz zabawę, jaką jest masturbacja. Samodzielnie, jak i w parze! Takie zajęcie rozluźnia, sprawia, że zapominamy o stresie, a efekty relaksacyjne wpływają na nasze ogólne samopoczucie i zdrowotność. Istnieje wiele rodzajów wibratorów, stworzonych po to, by dopasować się do potrzeb i ciała każdej kobiety. Dlatego tak ważne jest, by dobrać odpowiedni model do swoich wymagań. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szybki przegląd po modelach wibratorów.

Jak uprawiać seks w samochodzie?

Wydawałoby się, że seks w samochodzie jest dość skomplikowany. Tyle tam przeszkadzających elementów. Siedzenia takie niewygodne, dziwnie uformowane, gdy trzeba na nich leżeć, wystające dźwignie zmiany biegów, kierownica przeszkadza, pstryczki do wycieraczek, pstryczki do kierunkowskazu, pstryczki do świateł, cały panel z radiem pełen przycisków, sufit jakoś nisko, przestrzeni mało. Ale można na to spojrzeć zupełnie inaczej. Każde potrącenie jakiegoś elementu, włączenie radia, świateł, wycieraczek, może być świetnym argumentem, aby spróbować nowych, czasem nawet dziwnych pozycji, i dzięki temu poczuć się... wyjątkowo.

Jak nasz sklep erotyczny zapewnia dyskrecję?

Przesyłki ze sklepów erotycznych to bardzo drażliwy temat. Wiemy, że zawartość paczki może zaszkodzić reputacji, zwłaszcza, jeśli mieszkamy obok wścibskich sąsiadek albo mamy wyjątkowo gadatliwego listonosza. Nasz sklep erotyczny traktuje tę sprawę BARDZO poważnie. Chcemy, by Twoje życie erotyczne pozostało tylko i wyłącznie Twoją tajemnicą. Masz do tego całkowite prawo. Dbamy, by każda paczka wyglądała na zwykłą przesyłkę zapakowaną w szary i nudny karton. Nawet dzieci się nią nie zainteresują.

Orgazm - poznaj jego tajemnicę 0
Orgazm - poznaj jego tajemnicę

 

Kulminacyjny moment seksu - orgazm - to najważniejsza chwila całego aktu. To wówczas ziemia drży w posadach, a kochankowie „odlatują”, tracąc kontakt z rzeczywistością. Uwarunkowania fizyczne sprawiają, że inaczej orgazm odczuwają Panie, a nieco inaczej Panowie. Również liczba rodzajów momentu kulminacyjnego może przyprawić o zawrót głowy. I dziś wszystko o orgazmach.

 

 


Zacznijmy od Panów

Zanim mężczyzna rozpocznie szczytowanie, w pierwszym etapie podniecenia, twardnieje i sztywnieje penis, zaś na ciele faceta pojawia się tzw. rumieniec seksualny. W momencie wytrysku spermy kurczy się cewka moczowa i mięśnie odbytu. Po wytrysku członek mężczyzny wiotczeje i przez czas tzw. refrakcji, nie jest w stanie ulec kolejnej erekcji. Stan ten utrzymywać się może od kilku minut do kilku godzin.

Panie są bardziej złożone
W kobiecym orgazmie wyróżniamy 4 etapy. Podniecenie, faza plateau, orgazm właściwy - ekstaza i odprężenie. W takcie orgazmu właściwego znacząco wzrasta ciśnienie krwi, intensyfikują się skurcze pochwy, którym towarzyszy kurczenie się macicy. W kulminacyjnym momencie przez ciało kobiety przechodzi fala dreszczy, w czasie których kobieta „odpływa”.

Jeśli chodzi o liczbę rodzai, możliwych orgazmów znów w starciu płci, królują Panie. Podaje się, że kobieta może przeżyć do 12 różnych rodzai orgazmów, mężczyzna zaledwie 4. Należy jednak zaznaczyć, że ekstazy Pań w dużej mierze „rodzą się” w ich głowach. Do tego dochodzi kwestia indywidualnego poziomu wrażliwości poszczególnych części ciała kobiet. Zwyczajnie: pieszczota, która podnieca Jolę, może zupełnie „nie działać” na Basię. Próbując jednak usystematyzować wiedzę ogólną wyróżniamy następujące "główne" rodzaje orgazmów:

Orgazm łechtaczkowy, uznawany za najbardziej pospolity - łatwy do osiągnięcia przez kobietę ze względu na ogromną wrażliwość łechtaczki. Nawet drobna stymulacja tego obszaru, w krótkim czasie może zaprowadzić kobietę na sam szczyt.

Orgazm pochwowy - osiągalny przez obie płcie. U kobiet jest efektem stosunku waginalnego i stymulacji pochwy (członkiem, palcami lub akcesoriami erotycznymi). U mężczyzn jest wynikiem penetracji penisem waginy partnerki. Orgazm ten należy do jednego z najsilniejszych, gdyż zarówno w przypadku Pań, jak i Panów, fala ekstazy rozlewa się po całym organizmie, nie zaś kumuluje się na danej serie.

Orgazm punku G
Słynny punkt G. - jak go znaleźć + dodatkowe informacje znajdziesz tutaj. To wyjątkowo wrażliwe miejsce, którego stymulacja dostarcza kobiecie niemierzalną moc doznań oraz prawdziwe fajerwerki w czasie orgazmu.

Orgazm sutkowy - choć zarówno Panie, jak i Panowie posiadają tę część ciała, jednak tylko u niektórych kobiet strefa ta jest na tyle wrażliwa, że umożliwia osiągnięcie orgazmu poprzez ich stymulację.

Orgazm analny - osiągamy przez obie płcie, dzięki bardzo bogatemu unerwieniu odbytu. Stymulacja analna może dostarczyć silnego orgazmu Panom dzięki umiejscowieniu w odbycie zakończenie prostaty mężczyzn. U Pań za ekstazę odpowiedzialne jest głównie końcówka pochwy.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl