Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Dobierz wibrator do swoich potrzeb, czyli szybki przegląd modeli wibratorów

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, czy potrzebuje wibratora. Bo przecież jest mężczyzna, on ma penisa, z prawdziwego zdarzenia, nie trzeba przecież bawić się jeszcze sztucznym. Wibrator jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz zabawę, jaką jest masturbacja. Samodzielnie, jak i w parze! Takie zajęcie rozluźnia, sprawia, że zapominamy o stresie, a efekty relaksacyjne wpływają na nasze ogólne samopoczucie i zdrowotność. Istnieje wiele rodzajów wibratorów, stworzonych po to, by dopasować się do potrzeb i ciała każdej kobiety. Dlatego tak ważne jest, by dobrać odpowiedni model do swoich wymagań. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szybki przegląd po modelach wibratorów.

Jak uprawiać seks w samochodzie?

Wydawałoby się, że seks w samochodzie jest dość skomplikowany. Tyle tam przeszkadzających elementów. Siedzenia takie niewygodne, dziwnie uformowane, gdy trzeba na nich leżeć, wystające dźwignie zmiany biegów, kierownica przeszkadza, pstryczki do wycieraczek, pstryczki do kierunkowskazu, pstryczki do świateł, cały panel z radiem pełen przycisków, sufit jakoś nisko, przestrzeni mało. Ale można na to spojrzeć zupełnie inaczej. Każde potrącenie jakiegoś elementu, włączenie radia, świateł, wycieraczek, może być świetnym argumentem, aby spróbować nowych, czasem nawet dziwnych pozycji, i dzięki temu poczuć się... wyjątkowo.

Jak nasz sklep erotyczny zapewnia dyskrecję?

Przesyłki ze sklepów erotycznych to bardzo drażliwy temat. Wiemy, że zawartość paczki może zaszkodzić reputacji, zwłaszcza, jeśli mieszkamy obok wścibskich sąsiadek albo mamy wyjątkowo gadatliwego listonosza. Nasz sklep erotyczny traktuje tę sprawę BARDZO poważnie. Chcemy, by Twoje życie erotyczne pozostało tylko i wyłącznie Twoją tajemnicą. Masz do tego całkowite prawo. Dbamy, by każda paczka wyglądała na zwykłą przesyłkę zapakowaną w szary i nudny karton. Nawet dzieci się nią nie zainteresują.

Orgazm sutkowy czy jesteś w gronie jego wybrańców? 0
Orgazm sutkowy czy jesteś w gronie jego wybrańców?

Kluczowym elementem naszego życia seksualnego jest orgazm. Ten kulminacyjny moment gdy niemal tracimy świadomość a nasze ciało przechodzi fala rozkoszy wciąż skrywa wiele tajemnic, a dla niektórych jest wręcz tematem tabu. O rodzajach orgazmów pisaliśmy już tutaj dziś skupimy się na tym najbardziej tajemniczym i dla wielu nieosiągalnym: orgazmie sutkowym.

 

 

 

 

Orgazm sutkowy to specyficzny rodzaj doznań zarezerwowany jedynie dla kobiet. To właśnie panie są posiadaczkami na tyle wrażliwych piersi, by ich pieszczota mogła zostać zwieńczona orgazmem. Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy jak duży potencjał drzemie w ich piersiach. Powszechnie uznaje się pieszczoty tego obszaru za bardzo przyjemne oraz wręcz wskazane jako element gry wstępnej. Wszak piersi to jedna z sfer erogennych. Okazuje się jednak, że odpowiednie pieszczenie kobiecych piersi może zakończyć się orgazmem. W tym temacie wiele zależy od indywidualnych preferencji kobiety, a być może jeszcze więcej od umiejętności kochanka. Oto lista praktycznych wskazówek jak zgłębić tajemnicę orgazmu sutkowego.

Według badań i obserwacji kobiety w czasie laktacji są szczególnie podatne na sutkowe pieszczoty. Na poszukiwanie orgazmu sutkowego powinny się też udać Panie tuż przed menstruacją. Wówczas ciało kobiety jest niezwykle wrażliwe na wszelkie bodźce w tym na pieszczoty partnera.


Pieszczoty piersi powinny odbywać się stopniowo, pomału budując napięcie seksualne. Pierwszym ich etapem jest delikatne masowanie dłońmi całych piesi kobiety. Wskazane są ruchy koliste naokoło brodawek. Najlepiej by ruchy nie były jednostajne lecz spokojne i miarowe masowanie przeplatało się z mocniejszymi ściśnięciami.

Gdy napięcie wzrośnie na tyle, by sutki staną się stwardniałe to na nich właśnie powinna się skupić kolejna fala pieszczot. Ten obszar powinien być masowany, pieszczony i podszczypywany. Partner może pieścić piersi dłonią a także językiem i ustami. Wprowadzi to duże urozmaicenie i zapewni różnorodne doznania. Ważne by oba kobiece walory pozostawały w centrum uwagi kochanka.
Pieszczotom sprzyjać także może zastosowanie ulubionego zapachowego lubrykantu, który dodatkowo podkręci atmosferę oraz uczyni pieszczoty partnera swobodniejszymi.

Orgazm sutkowy to nie tylko ogromna przyjemność odczuwana w okolicach piersi. Napięcie z tego obszaru przenosi się na narządy kobiety i skutkuje skurczami pochwy i macicy jak w tradycyjnym stosunku seksualnym. Grono osób obdarzonych możliwością przeżywania orgazmu sutkowego nie należy do spektakularnym niemniej warto wykorzystać ww. wskazówki i przekonać się czy należymy do grona wybrańców. :)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl