Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Artykuły
Dobierz wibrator do swoich potrzeb, czyli szybki przegląd modeli wibratorów

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, czy potrzebuje wibratora. Bo przecież jest mężczyzna, on ma penisa, z prawdziwego zdarzenia, nie trzeba przecież bawić się jeszcze sztucznym. Wibrator jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz zabawę, jaką jest masturbacja. Samodzielnie, jak i w parze! Takie zajęcie rozluźnia, sprawia, że zapominamy o stresie, a efekty relaksacyjne wpływają na nasze ogólne samopoczucie i zdrowotność. Istnieje wiele rodzajów wibratorów, stworzonych po to, by dopasować się do potrzeb i ciała każdej kobiety. Dlatego tak ważne jest, by dobrać odpowiedni model do swoich wymagań. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy szybki przegląd po modelach wibratorów.

Jak uprawiać seks w samochodzie?

Wydawałoby się, że seks w samochodzie jest dość skomplikowany. Tyle tam przeszkadzających elementów. Siedzenia takie niewygodne, dziwnie uformowane, gdy trzeba na nich leżeć, wystające dźwignie zmiany biegów, kierownica przeszkadza, pstryczki do wycieraczek, pstryczki do kierunkowskazu, pstryczki do świateł, cały panel z radiem pełen przycisków, sufit jakoś nisko, przestrzeni mało. Ale można na to spojrzeć zupełnie inaczej. Każde potrącenie jakiegoś elementu, włączenie radia, świateł, wycieraczek, może być świetnym argumentem, aby spróbować nowych, czasem nawet dziwnych pozycji, i dzięki temu poczuć się... wyjątkowo.

Jak nasz sklep erotyczny zapewnia dyskrecję?

Przesyłki ze sklepów erotycznych to bardzo drażliwy temat. Wiemy, że zawartość paczki może zaszkodzić reputacji, zwłaszcza, jeśli mieszkamy obok wścibskich sąsiadek albo mamy wyjątkowo gadatliwego listonosza. Nasz sklep erotyczny traktuje tę sprawę BARDZO poważnie. Chcemy, by Twoje życie erotyczne pozostało tylko i wyłącznie Twoją tajemnicą. Masz do tego całkowite prawo. Dbamy, by każda paczka wyglądała na zwykłą przesyłkę zapakowaną w szary i nudny karton. Nawet dzieci się nią nie zainteresują.

Czy ja jestem lesbijką? Recenzja książki "Pamiętnik Lesbijki" 0
Czy ja jestem lesbijką? Recenzja książki "Pamiętnik Lesbijki"

Temat homoseksualizmu jest wciąż tabu. Duża część społeczeństwa nadal postrzega je negatywnie. Pomimo to, homoseksualizm coraz częściej pojawia się w kulturze: książkach, filmach, piosenkach, jako całkowicie normalne zjawisko. Większość z nas musi zdecydować, czy chce tolerować ludzi o innej orientacji seksualnej, czy też nie. A czy zastanawiamy się, co tak naprawdę czuje homoseksualny człowiek, który uświadamia sobie, że kocha osobę tej samej płci? Miłością większą niż przyjacielska? Porcję takich przemyśleń dostarcza nam Eryk Edwardsson w książce "Pamiętnik Lesbijki".

Pilna studentka socjologii

Główną bohaterką opowieści jest Natalia. Mieszkająca w Poznaniu studentka socjologii, która bardzo lubi swój kierunek przez wzgląd na to, że może głębiej analizować swoje uczucia, myśli i czyny. Inni ludzie jej nie interesują, wie, że jest ponad nimi. Ponad ich prostymi rozrywkami, ponad niskimi pragnieniami i żałosnymi chęciami zaspokajania swojej chuci. Wyjątkiem jest Patrycja - przyjaciółka. Zupełne przeciwieństwo naszej bohaterki. Pati uwielbia ludzi, dobrą zabawę w klubie, niezobowiązujące flirty oraz Natalię.

Nowy chłopak przyjaciółki

Idylla się kończy w momencie, gdy Pati poznaje Kamila - uroczego chłopaka z klubu. Zaczynają spędzać ze sobą mnóstwo czasu, co bardzo boleśnie odczuwa Natalia. Czuje, że zaczyna tracić swoją najlepszą przyjaciółkę i jedynego towarzysza interesujących rozmów. Czując się coraz bardziej opuszczona, postanawia się umówić z koleżanką ze studiów, która całkiem niedawno ją zaczepiła, a na którą nigdy nie zwróciłaby uwagi, ponieważ była ona gothką. Manat okazuje się bardzo dobrym rozmówcą. Uważna, niezwykle spostrzegawcza i troskliwa względem Nati. Jednak troskliwość nie była całkowicie bezinteresowna, a nowa koleżanka ma konkretne plany wobec naszej bohaterki.

Zwątpienie

Natalia jest stawiana w wielu sytuacjach podczas których zaczyna wątpić w kierunek swojego seksualnego pożądania. Jako socjolog, jej myśli są niezwykle głębokie i spostrzegawcze, pomimo to, czuje, że się w nich gubi. Jest bardzo inteligentną osobą, oczytaną i świadomą lecz zmiany, jakie wokół niej następują tworzą z niej osobę niestabilną psychicznie. Czy każdy z nas zacząłby się tak zachowywać po zawaleniu się naszego małego świata? Po stracie przyjaciela i niepewności swojej seksualności?

Warto przeczytać

Filozoficzny monolog Natalii, który przeplatany jest rozmowami, to bardzo intensywne doświadczenie doświadczenie dla czytelnika, który musi nadążać za jej tokiem myślenia, a jednocześnie uważać na jej czyny i słowa. Wraz z kolejnymi stronicami książki, Natalia czuje się zagubiona w nowych uczuciach i stanach świadomości, przez co jej myśli i czyny stają się coraz bardziej odmienne.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę pozycję i poświęcić chwilę na jej przeczytanie. Książkę można wchłonąć w kilka godzin, a efektem tego będzie przypływ ciekawych rozważań, wniosków, spostrzeżeń i uwag odnośnie tematów, które nadal są postrzegane jako tematy tabu.

 

Książka wydana przez Wydawnictwo Wieża Czarnoksiężnika

 

FanPage Wydawnictwa Wieża Czarnoksiężnika

DARMOWE FRAGMENTY:

DARMOWE FRAGMENTY

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl